Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Na Krychowiaka może być za późno

Na Krychowiaka może być za późno

Całkiem możliwe, iż Kanonierzy spóźnili się w walce o Grzegorza Krychowiaka. Graham Hunter twierdzi, iż nie jest to wielka strata ponieważ Jack Wilshere powróci już niebawem.
Dla przypominania Jack Wishere doznał kontuzji kości strzałkowej.
1024px-Fibula_-_anterior_view[1]

 

Są jednak obawy, iż Wilshere nie powróci do gry w przeciągu 2 do 3 miesięcy. Na szczęście operacja nie jest wymagana, aczkolwiek Jack został wysłany na urlop do Dubaju, aby przyspieszyć powrót do zdrowia. Według wewnętrznych informacji  powróci on do gry w zespole już tego września.

Wracając do wieści na temat Grzegorza Krychowiaka, utrzymaliśmy informację, iż Arsene Wenger ma nadziej podpisać kontrakt na nowego defensywnego pomocnika pod koniec tego miesiąca.

Hunter wierzy w to podpisanie kontraktu z Polskim zawodnikiem było by bardzo dobrym działaniem Kanonierów, ale istnieją obawy czy nie jest już za późno.

Jak powiedział dla Sky Sport News.

„Przede wszystkim jest to wiadomość dla Sevilli, iż Arsenal jest zainteresowany Krychowiakiem”.

„Trzeba przyjąć do wiadomości, iż Sevilla to europejski klub który zna się na sprzedaży  – z Porto kupują zawodników tanio, a w krótkim czasie sprzedają drogo , czerpiąc z tego ogromne zyski.

„Słyszymy, iż z Krychowiakiem, który grał u nich cały sezon, już po 12 miesiacach mogą podwoić albo potroić zainwestowane pieniądze.”.

„Ale w ostatnich sezonach sprzedali sporą ilość zawodników, co spowodowało iż maja potężny kapitał.”.

„Mają gwarantowaną pozycje w starcie Champions League, a przepływ dochodów przeszedł oczekiwania i z tego powodu nie chcą sprzedawać. Nie będą dalej kupować i sprzedawać do większych klubów z większym budżetem.”.

„Jeżeli Arsenal zdecyduje się na taki krok – który spełnia wszystkie kryteria krytyków Wengera – tak, on je spełni [Krychowiak].”.

„Jeżeli będą chcieli go zdobyć będą musieli przekonać Seville która chce aby grał z nim w Champions League.”.

„Jest tym zawodnikiem którego szukamy, ale spóźniona reakcja połączona z bogactwem Sevilli może spowodować, iż Krychowiak zostanie z nimi.”.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

albo