Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / La Gazzetta dello Sport: Karim Benzema podpisze kontakt z Arsenalem

La Gazzetta dello Sport: Karim Benzema podpisze kontakt z Arsenalem

Według doniesień włoskiej prasy, napastnik Realu Madryt – Karim Benzema – przejdzie już wkrótce do londyńskiego Arsenalu. Informacje takie również podają media z wysp brytyjskich.

Francuz miałby przejść do drużyny Arsene’a Wengera za równowartość 50 milionów funtów, a zawodnik ma pobierać 9 milionów funtów za sezon gry w jej barwach. Kontrakt miałby potrwać 4 lata.

Od początku okienka transferowego spekuluje się, że Benzema przejdzie do drużyny Kanonierów, lecz do tej pory zarówno agent zawodnika jak i trener Realu wyrazili swe przekonanie o tym, że zostanie w drużynie ze stolicy Hiszpanii. Możliwe jednak, że taka lukratywna oferta zarówno dla klubu jak i samego zawodnika, zmieni sposób myślenia Rafy Beniteza oraz agenta Benzemy.

O Casper Ziemba

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

2 komentarze

  1. Zacznę być mniej sceptyczny do tego transferu jak Benzema się wypowie. Chłopak nie tylko ma kontuzje ale chyba jeszcze jest niemową 😛

  2. mateusz.stepien

    Włoska gazeta pisze o francuskim zawodniku, który gra w barwach hiszpańskiego zespołu i planują go przetransferować do angielskiego zespołu. Dla mnie plota 😛

Dodaj komentarz

albo