Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Kto jest nam jeszcze potrzebny?

Kto jest nam jeszcze potrzebny?

Arsenal swoje szanse na wygranie Premier League może zwiększyć kupując defensywnego pomocnika i napastnika światowej klasy, zanim letnie okno transferowe zostanie zamknięte. Taką opinią dla stacji Sky Sports postanowił podzielić się Charlie Nicholas (były piłkarz Arsenalu, a obecnie dziennikarz wspomnianej stacji – przyp. red.)

Kanonierzy nie najlepiej weszli w obecne rozgrywki, bowiem w meczu otwarcia przegrali na własnym obiekcie 0-2 z West Hamem. Drugi mecz potoczył się znacznie lepiej, gdyż w derbach Londynu pokonali Crystal Palace 2-1. Nicholas jest zdania, że jego były klub wciąż może wzmocnić środek pola i dodać najciekawszą opcję do linii ataku.

– Arsenal jest silny i typuję ich do wygrania Premier League, jednak chciałbym, aby zakupili defensywnego pomocnika – powiedział.

– Francis Coquelin będzie stąpał po cienkim lodzie każdego tygodnia, ponieważ sposób w jaki gra przyniesie mu sporo zawieszeń, więc kolejny defensywny pomocnik były wskazany. Wenger posiada także Mikela Artetę, który może wykonywać tą robotę, a także do swojej dyspozycji ma jeszcze kilku młodych graczy, którzy sprawdziliby się w tej roli. Jeśli chodzi o Flaminiego, to myślę, że pozwoli mu odejść. 

– Ponadto jeśli łączeni są z takim graczem, jak Karim Benzema, to wziąłbym go bez zastanowienia. Aczkolwiek wydaje mi się, że Wenger wcale nie chce wejść na rynek transferowy – zakończył.

 

Źródło: Sky Sports

 

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo