Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Karim Benzema jest gotowy, by dołączyć do Arsenalu!

Karim Benzema jest gotowy, by dołączyć do Arsenalu!

Jeszcze tydzień temu francuski napastnik zapewniał, że chce zostać w Realu Madryt – zaprzeczając sugestiom mediów o przenosinach na Emirates Stadium.

Jak donosi gazeta Daily Star wszystko się zmieni, gdyż The Gunners mają złożyć oficjalną ofertę za 27-latka Królewskich równej 50 milionów funtów. Taka propozycja przekona działaczy do tej transakcji ustanawiając jednocześnie nowy rekord transferowy w Arsenalu – aktualny wynosi 42mln funtów za Mesuta Ozila dwa lata temu.

Jak widać Benzema jest naprawdę bardzo oczekiwanym zawodnikiem w Arsenalu. Przez całe lato klub ten jest łączony z napastnikiem reprezentacji Francji – zawodnikiem, który ma na swoim koncie w barwach Realu 87 trafień na 188 występów ligowych. Do tej pory nie było jeszcze oficjalnej propozycji dającej szansę na zmianę dla piłkarza, utrzymując tym samym swoją lojalność wobec hiszpańskich gigantów.

Opierając się o pewne źródła Karim jest naprawdę bliski transferu do północnego Londynu. Anonimowe źródła z Realu donoszą:

„Czas by Arsenal powalczył o zakontraktowanie Karima Benzemy z wielką ofertą. Wtedy powinien zostać ich piłkarzem jeszcze w tym oknie transferowym.”

Jednym z głównych problemów dla Wengera może być Manchester United, który wciąż poluje na napastnika światowej klasy. Menadżer Kaninierów obawia się, że jak tylko pojawi się jego oficjalna oferta, United włączy się do wyścigu o napastnika ze znacznie lepszą ofertą. Stąd rzekomy brak oficjalnych informacji.

Na koniec warto dodać, że w niedzielnym meczu Realu Madryt przeciwko Sporting Gijon Karim Benzema nie pojawił się nawet na ławce rezerwowej, a zastąpił go Jese Rodriguez – to dodatkowo dodaje smaczku powyższym doniesieniom.

źródło: Daily Star

O Łukasz Pietnicki

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

2 komentarze

  1. A to że sie nie pojawił nie było wynikiem tego że był kontuzjowany ?

    • Łukasz Pietnicki

      Z tymi kontuzjami też różnie bywa w zamieszaniu transferowym. Oczywiście nie mówię, że się mylisz, bo sam tego pewien być nie mogę, ale zdarzały się już przypadki, że „kontuzjowany” nagle jest pełen sił w nowej drużynie. Założę się, że na dniach saga Benzemy się zakończy, a do tego czasu media będą szaleć w tym temacie.

Dodaj komentarz

albo