Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Kanonierzy zainteresowani Grzegorzem Krychowiakiem

Kanonierzy zainteresowani Grzegorzem Krychowiakiem

Jak podaje Telegraph, Kanonierzy przygotowują się do zakupu defensywnego pomocnika Sevilli Grzegorza Krychowiaka.

Obędzie się to przed zamknięciem okna transferowego czyli przed 1 Września 2015.

Francis Coquelin oraz Mikel Arteta na tą chwile są jedynymi zawodnikami, którzy wpasowują się w tą pozycję, ale drużyna Arsenalu jest zainteresowana dodaniem 25 letniego polaka do tej mikstury.

Dziennikarz John Percy poinformował, iż w ten wtorek, Arsenal wysłał swojego łowcę talentów do Tbilisi, aby zobaczył poczynania zawodnika w Super Cup.

Krychowiak, który ma podpisany kontrakt z Sevillą do 2018 roku, ma podobno możliwość przejścia do innej drużyny już za 21 300 000 funtów.

Z tego co wiadomo Krychowiak jest „otwarty” na przejście do drużyny Kanonierów.

Dla przypomnienia Grzegorz został przeniesiony do Sevilli z Stade Remis za 4 500 000 euro w lipcu 2014 roku i stał się gwiazdą ich drużyny.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

2 komentarze

  1. Świetny sezon w Sevilli, jedenastka roku LFP i bardzo dobra postawa w meczach z topowymi klubami – myślę że niejeden klub chciałby go dzisiaj w swojej drużynie. Fajnie by było gdyby do nas przyszedł, ale nie zdziwie się jeśli zdecyduje się trzymać dobrego kursu i zostać w hiszpani i przejść np do Atletico. Tak czy siak fajnie że jest obok Lewandowskiego piłkarz którym Polska może się na prawdę pochwalić.

  2. Myśle że w Arsenalu mógłby się ładnie rozwinąć. Po ostatnim meczu chyba można stwierdzić że potrzebujemy takiego zawodnika.

Dodaj komentarz

albo