Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Plotki transferowe / Kanonierzy zainteresowani Grzegorzem Krychowiakiem

Kanonierzy zainteresowani Grzegorzem Krychowiakiem

Jak podaje Telegraph, Kanonierzy przygotowują się do zakupu defensywnego pomocnika Sevilli Grzegorza Krychowiaka.

Obędzie się to przed zamknięciem okna transferowego czyli przed 1 Września 2015.

Francis Coquelin oraz Mikel Arteta na tą chwile są jedynymi zawodnikami, którzy wpasowują się w tą pozycję, ale drużyna Arsenalu jest zainteresowana dodaniem 25 letniego polaka do tej mikstury.

Dziennikarz John Percy poinformował, iż w ten wtorek, Arsenal wysłał swojego łowcę talentów do Tbilisi, aby zobaczył poczynania zawodnika w Super Cup.

Krychowiak, który ma podpisany kontrakt z Sevillą do 2018 roku, ma podobno możliwość przejścia do innej drużyny już za 21 300 000 funtów.

Z tego co wiadomo Krychowiak jest „otwarty” na przejście do drużyny Kanonierów.

Dla przypomnienia Grzegorz został przeniesiony do Sevilli z Stade Remis za 4 500 000 euro w lipcu 2014 roku i stał się gwiazdą ich drużyny.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Alexis Sanchez

Jak donosi 101GreatGoals, PSG porozumiał się z Alexisem Sanchezem

Paris Saint-Germain jest coraz bardziej pewny tego, iż podpisze kontrakt z Alexisem Sanchezem. Piątkowy wieczorny ...

2 komentarze

  1. Świetny sezon w Sevilli, jedenastka roku LFP i bardzo dobra postawa w meczach z topowymi klubami – myślę że niejeden klub chciałby go dzisiaj w swojej drużynie. Fajnie by było gdyby do nas przyszedł, ale nie zdziwie się jeśli zdecyduje się trzymać dobrego kursu i zostać w hiszpani i przejść np do Atletico. Tak czy siak fajnie że jest obok Lewandowskiego piłkarz którym Polska może się na prawdę pochwalić.

  2. Myśle że w Arsenalu mógłby się ładnie rozwinąć. Po ostatnim meczu chyba można stwierdzić że potrzebujemy takiego zawodnika.

Dodaj komentarz

albo

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *