Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Jose: Nie wychodzisz na ulice i nie podajesz każdemu reki

Jose: Nie wychodzisz na ulice i nie podajesz każdemu reki

Manager drużyny Chelsea Jose Mourinho powiedział, iż nie ma problemu z tym że pod koniec meczu o Community Shield, Arsene Wenger nie chciał mu podać ręki.

Oto jak wypowiada się o tym incydencie, sam trener drużyny Chelsea.

„Nie chce robić z tego jakiejś historii. Jeżeli wyjdziesz na ulice to nie masz obowiązku mówienia do każdego cześć oraz podania reki.”.

„W sporcie oraz w instytucjach jest troszkę inaczej. Myślałem o moim klubie i zawodnikach, no i oczywiście o zawodnikach drużyny która wygrała, ale nie myślę ze manager ma obowiązek podania reki jeżeli on tego nie chce.”.

Oficjele Premier League oraz managerowie obu drużyn spotkali się w wtorek. Mangerowie zostali upomnieni i ze dalsze takie złe zachowanie [przepychanki obrażanie się na wzajem] w miejscach technicznych nie będą tolerowane .

„Całkowicie się z tym zgadzam. W ostatnim sezonie nie miałem żadnego incydentu z oficjelami i zgadzam się z szanowaniem siebie nawzajem w miejscach technicznych.”.

Nawiązując do poprzedniego incydentu (popchnięciu Jose Mourinho przez Arsene Wengera) manager „the Blues” wypowiedział się następująco:

„To jest trudne aby zostać popchniętym w własnym terenie technicznym [na boisku] i nie odpowiedzieć na to tym samym.”.

Komentarz redaktora

Cały ten konflikt wydaje się nie mieć końca. Ani jedna ani druga strona nie ma zamiaru się z sobą bratać. Pytanie jest czy tak naprawdę ktokolwiek potrzebuje, aby ten konflikt zakończyć. Jakby nie patrzeć dodaje to pikanterii przed, w trakcie, oraz po zakończeniu jakiegokolwiek meczu Arsenal vs Chelsea. Oby tylko nie doszło do tego ze podczas meczu obaj trenerzy się bija (oczywiście poza miejscami technicznymi bo o tym nie wspominają oficjele ani trenerzy). Chociaż to mogło wyglądać całkiem ciekawie 🙂 . Oczywiście redakcja ArsenalNews nie pochwala takiego zachowania.

Jeżeli chodzi o nie podanie reki osobiście uważam, iż obie strony są winne (filmik z całego zdarzenia można było zobaczyć u nas dwa dni wcześniej). Ja osobiście nie widziałem żeby Jose próbował podać rękę Wengerowi. Ale tez zachowanie trenera Arsenalu jest dziwne. Jak się idzie w sznurku to raczej nie wychodzi z niego. Wydaje mi się ze Wenger zauważył jak Jose podaje jego zawodnikom rękę, wtedy specjalnie wyszedł z lini i przeszedł obok trenera Chelsea ale z innej strony. Druga opcja to oczywiście Arsene Wenger mógł się spieszyć 🙂 . Z całym szacunkiem do Wengera, ale uważam iż Jose ma tutaj racje. Przecież nie zatrzymuje się kogoś tylko po to, aby podać mu rękę. Dalsza interpretacje tego wydarzenia pozostawiamy już wam.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

2 komentarze

  1. mateusz.stepien

    Ja tam lubię tą ich zażyłość 😛

Dodaj komentarz

albo