Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / John Terry nie ukrywa frustracji po przegranym meczu z Arsenalem

John Terry nie ukrywa frustracji po przegranym meczu z Arsenalem

Kapitan Chelsea nie ukrywa frustracji po przegranym meczu z Arsenalem (o Tarczę Wspólnoty) ale podkreśla, że porażka nie wpłynie na obraz rywalizacji w Premier League. John Terry uważa, iż wygrana Arsenalu nie będzie miała większego wpływu na Premier League. Oczywiście nie chodzi tutaj o punktacje, ale podejscie mentalne dwóch drużyn.

„Mecze o Tarczę Wspólnoty zawsze ukazują nieco kłopotu piłkarzy z formą do której dopiero dochodzą, jednak fakt że nie udało nam się go wygrać jest rozczarowujący” – powiedział kapitan the Blues

„Przegrana to horror w każdym aspekcie, koniec rekordu, ten puchar już odszedł”

„To jednak znaczy wiele, ponieważ zasłużyłeś na to, aby zagrać [na Wembley] i czujesz po prostu rozczarowanie.”

„To boli i nie ma znaczenia, czy chodzi o mecz towarzyski czy o Tarczę Wspólnoty, na koniec dnia i tak pozostajesz z pustymi rękoma” – mówi John Terry.

„Nie sądzę, aby przegrana miała wpływ na to, co stanie się w Premier League choć przypuszczam, że zawodnicy Arsenalu mogą twierdzić inaczej.”

 

Komentarz redaktora:

Ja osobiście zadaje sobie inne pytanie. Czy to zwycieństwo spowoduje, iż nasza drużyna bedzie jeszcze ciężej trenować i nabierze wiekszej pewności siebie, ponieważ wiedzą, iż nawet w tym składzie mogą odnieś sukces. Czy spowoduje to, iż emocje zagórują nad rozumem. Myślę że już w następnym meczu się tego dowiemy.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo