Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości

Dołącz do redakcji!

Portal tworzony jest z myślą o wyjątkowej społeczności kibiców Arsenalu i dzięki Waszej pomocy będziemy w stanie kontynuować naszą pracę. Arsenalnews.pl zamierza stale się rozwijać i poszukiwać ludzi, którzy będą w stanie dać coś od siebie. 

Na obecną chwilę potrzebujemy ludzi na następujących stanowiskach:

  • Newsman – Tłumaczenie artykułów z zagranicznych stron. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, jak i polskiego. Jeśli pragniesz ubiegać się o to miejsce, to przetłumacz ten tekst i potraktuj go, jako sprawdzian swoich umiejętności.
  • Redaktor od zapowiedzi przedmeczowych, relacji i komentarzy pomeczowych 
  • Felietonista – Chcemy, abyś czuł się bardzo komfortowo na tym stanowisku. Oczekujemy, że dodasz co najmniej dwa artykuły na miesiąc. Wymagana jest bardzo wysoka znajomość języka polskiego, lekki styl pisania i przede wszystkim masz prawo do własnego zdania. Teksty nie muszą być zawsze o Arsenalu, ale chcemy by nie wychodziły poza Premier League.
  • Korektor – Jak wiadomo, błędy w pisowni przydarzają się każdemu. Dlatego, by utrzymać wysoki poziom publikowanych tekstów, poszukujemy osoby, która będzie w stanie nad tym zapanować. Wymagana jest również bardzo wysoka znajomość języka polskiego.
  • Osoba od wstawiania kompilacji i zdjęć – Jedno z najprostszych zajęć, czyli dbanie o wysoki poziom strony, poprzez wstawianie różnych filmików związanych z Arsenalem, a także uzupełniania galerii zdjęć.

 

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, świetne warunki pracy i niezapomniane wrażenia. Ponadto dla najbardziej aktywnych redaktorów oferujemy nagrody rzeczowe i inne atrakcje.   Wszystkie zgłoszenia i pytania kierujcie na adres: redakcja@arsenalnews.pl

 

Pozdrawiamy i czekamy na Wasze odpowiedzi.

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

Dodaj komentarz

albo