Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Bellerin o swojej pewności siebie

Bellerin o swojej pewności siebie

Hector Bellerin wierzy, że pewność siebie, jaką emanuje znacznie pomoże mu jeszcze bardziej rozwinąć się w tym sezonie. 

Młody defensor zaliczył 28 występów dla Arsenalu w sezonie 2014/2015, gdzie strzelił także pierwszą bramkę w swojej profesjonalnej karierze, a ponadto przyczynił się do sukcesu Arsenalu w FA Cup.

Spotkałem się opiniami, że będę cierpiał na syndrom drugiego sezonu, który będzie słabszy, ale tak naprawdę nie wierzę w to. Myślę, że po przełomowym sezonie jedyne, co musisz robić, to iść dalej przed siebie – zaczął Hiszpan.

– Ludzie mówią „Tak, ale wiemy jak teraz grasz”, jednak mam pewność, że po 30 spotkaniach nie czuję strachu i gram z większą swobodą.

– Rzecz jasna, to może potoczyć się też w drugą stronę. W piłce nożnej bardzo trudno jest zawsze pokazywać najwyższy poziom.

– Muszę skupiać się na treningach i grać tak, jak w zeszłym roku. Wciąż się uczyć i zdobywać doświadczenie, a miejmy nadzieję, że przełoży się to na kilka świetnych występów.

Bellerin nie omieszkał także wspomnieć o panującej rywalizacji na jego pozycji z Mathieu Debuchym.

– Myślę, że rywalizacja na każdej pozycji w drużynie jest bardzo mocna. To sprawia, że treningi są trudniejsze i dzięki temu gramy lepiej i dojrzewamy piłkarsko.

– Musimy dawać z siebie to, co najlepsze. Wiemy, że nie możemy pozwolić sobie na relaks i spoczywać na laurach. W innym przypadku możesz wylądować na ławce, jeśli nie będzie ciężko pracować przed każdym meczem.

– Rywalizacja zawsze wychodzi na dobre i wszystkie utytułowane kluby mają wewnątrz takie bitwy.

– Zdaje sobie sprawę, że ciężko będzie mi walczyć z Mathieu, ale skupiam się jedynie na treningach – zakończył.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo