Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Arsene Wenger: WHU było lepiej przygotowane

Arsene Wenger: WHU było lepiej przygotowane

Był to niestety rozczarowujący mecz po jakże atrakcyjnym przed sezonie. Pięć zwycięstw w tym zwycięstwo z Chelsea na Community Shield.

Oto jak wypowiada się trener Arsenalu.

„Nie byliśmy przekonywujący, ani w ofensywie, ani w defensywie” – przyznał Arsene Wenger.

“Wiedziałem przed meczem, iż ten mecz może być tricky i że West Ham może być bardziej przygotowany niż my”.

„Ale to jest początek sezonu … Żadne mistrzostwa nie są autostradą, zawsze wszystko jest tak zrobione, aby reagować dobrze na wypadki. Dzisiaj zostaliśmy okaleczeni mentalnie i teraz mamy możliwość pokazania naszej odpowiedzi.”.

„Jeżeli nie możesz wygrać gry to jej nie przegraj” – powiedział. „Oddaliśmy bramki bardzo tanio przed i po przerwie, co sprawiło, iż zrobiło się jeszcze trudniej dla nas.”.

„Zawodnicy nie byli zbyt pewni, może zbyt nerwowi, ponieważ nie respektowaliśmy podstaw gry w pewnych sytuacjach, ale nie myślę, iż byli zbyt pewni siebie.

Wenger powiedział również, iż „Młoty” byli lepiej przygotowani do gry.

„West Ham był troszkę bardziej do przodu, ponieważ miał zawodników którzy grali więcej abitnych meczów.”. – przyznał trener.

„Przygotowania to przygotowania, nigdy nie będziesz miał takiej samej intensywności, ale patrząc na całokształt wielkie brawa dla West Ham, a my musimy poprawić nasze skupienie.”.

 

Komentarz redaktora

Jak to czytam to aż się prosi o pytanie do trenera. A co Pan robił cały przed sezon. Mówił Pan zawodnikom chodźcie pogramy sobie w piłkę ? Może dla Pana są lepsze i gorsze mecze, ale dla mnie jako fana Arsenalu to powinien Pan traktować wszystkie spotkania jak walkę o mistrzostwo i tak przygotowywać zawodników. A wy co sądzicie o wypowiedziach naszego francuza ?

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

2 komentarze

Dodaj komentarz

albo