Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Arsene Wenger tłumaczy się z porażki

Arsene Wenger tłumaczy się z porażki

Po przegranym spotkaniu Arsène Wenger powiedział iż „musimy stanąć na nogi bardzo szybko”.

Arsenal był faworytem tego spotkania, ale bramki strzelone przez Cheikhou Kouyate i Mauro Zarate spowodowały, iż mecz został przegrany.

Nie jest zaskoczeniem, iż trener kanonierów jest sfrustrowany po tym meczu, ale powiedział, iż drużyna musi szybko zareagować przed meczem z Crystal Palace.

„Wiedziałem przed meczem, iż ten mecz może być tricky” – powiedział Wenger dla Arsenal Player.

Jestesmy bardzo naiwni. Z doświadczeniem, które mamy w obronie ,oraz w naszym bramkarzu, za stracone bramki możemy winić tylko siebie.”.

„To jest trudne do zrozumienia, iż nie wygraliśmy meczu. Nie chcesz przegrywać meczu tak jak to zrobiliśmy, zaraz przed zakończeniem pierwszej połowy oraz zaraz po starcie następnej .”.

„Po tym stało się to trudne, ponieważ musieliśmy przywrócić wynik przynajmniej na 2-1 i nie mogliśmy tego zrobić, ponieważ nie byliśmy za bardzo bystrzy/ostrzy, nie byliśmy zbyt zwinni, oraz nie byliśmy szybcy.”.

„Wiedziałem, iż mieliśmy od startu bardzo ciężki harmonogram, w szczególności z przygotowanym do Europa League West Hamem. Dlatego musimy bardzo szybko stanąć na nogi i bardzo dobrze odpowiedzieć.”.

KOMENTARZ REDAKTORA

Według mnie to drużyna czuła się  zbyt pewnie przed spotkaniem, a trener przeciwników rozpracował naszą drużynę. Widać było, iż Kanonierzy byli lepsi technicznie, ale nie radzili sobie w obronie. Napastnicy szukali pięknych bramek zamiast strzelać, a potem się bawić piłką. Jeden napastnik to według mnie zbyt mało szanowny Panie trenerze.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

2 komentarze

  1. mateusz.stepien

    Siwy po prostu przyznaj że olałeś przeciwnika.

Dodaj komentarz

albo