Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Arsene Wenger rozwiewa spekulacje co do Karima Benzemy

Arsene Wenger rozwiewa spekulacje co do Karima Benzemy

Arsene Wenger rozwiewa spekulacje co do Karima Benzemy zawodnika Realu Madryt.

„Nic się nie dzieje, naprawdę nie. Nie wiem kto to się tak wypowiada. Czy to hiszpańskie, czy angielskie media” – powiedział Wenger.

Po tej wypowiedzi trenera Arsenalu, Ray Parlour były pomocnik Arsenalu wypowiedział się następująco:

„Kontrakt Arsenalu z Benzemą byłby dobry”

„Myślę, iż fani byliby podekscytowani mając go w składzie”

„Wspominają również o Cavani, oczywiście jeżeli jest zawodnikiem który mógłby przejść.”.

„Ma duże doświadczenie w reprezentacji i w drużynach w których był. Wiemy jak ciężkie jest teraz kupowanie zawodników.”.

„Jestem pewny, jeżeli tacy zawodnicy będą dostępni i Arsene Wenger będzie wiedział że może ich dostać, możliwe że po takich sięgnie.”.

Dla tych którzy nie wiedzą kto to jest Cavani. Urugwajski piłkarz, grający na pozycji napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain. Jeżeli chodzi o jego gre w reprezentacji to w styczniu 2007 roku Cavani został powołany do młodzieżowej reprezentacji Urugwaju U-20 na Młodzieżowe Mistrzostwa Ameryki Południowej. Z Urugwajem zajął trzecie miejsce, co dało awans na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata. Z 7 golami został królem strzelców turnieju. W seniorskiej reprezentacji Cavani zadebiutował 6 lutego 2008 roku w zremisowanym 2:2 meczu z Kolumbią. W debiucie strzelił bramkę. W 2010 roku zdobył z reprezentacją Urugwaju czwarte miejsce na mistrzostwach świata. Z reprezentacją wygrał Copa América 2011, w turnieju zagrał w trzech spotkaniach przez łącznie 149 minut.

 

Komentarz redaktora

Ja osobiście widzę innych zawodników już w obecym składzie Arsenalu, którzy równie dobrze mogliby się spisać na tej pozycji. Podsumowując, mieć Karima Benzeme podniosło by wartość drużyny, ale czy wspomoże w zdobyciu pucharu?

 

 

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

4 komentarze

  1. To oczywiste że Real nie sprzedałby Benzemy, chyba że za setki milionów. Po pierwsze to pupilek Pereza, po drugie od dziecka marzył o grze dla Realu, a po trzecie nie ma lepszego partnera w ataku dla Ronaldo czy Bale’a, którzy dzięki niemu mogą bić rekordy strzeleckie mimo że grają właściwie na skrzydłach. Co by o nim złego nie pisały hiszpańskie media, jest to nowoczesny typ napastnika, którego próżno szukać w innych drużynach – może nie jest typowym finisherem i nie strzela dużo bramek, ale ma świetną technikę a jego wkład w kreowanie gry z przodu jest olbrzymi i w madrycie doskonale o tym wiedzą.

  2. mateusz.stepien

    Też tak myślę. Zresztą nie widzę zastępstwa dla Benzemy w Realu. Według mnie Real sprzedaje tylko zawodników którzy znudzili się Perezowi. Może i Wenger ma extra miliony, ale wątpię czy chciałby aż tyle wydać na zawodnika.

  3. Myślę że za 70 mln euro by go puścili

  4. Kasa mogłaby przekonać trenera Realu Madryt, ale tak naprawdę ja nie słyszałem stanowiska Benzemy, co o tym sądzi.

Dodaj komentarz

albo