Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wenger: Nowy kontrakt dla Theo Walcotta jest coraz bliżej

Wenger: Nowy kontrakt dla Theo Walcotta jest coraz bliżej

Manager Arsenalu Arsene Wenger powiedział że nowy kontrakt dla Theo Walcotta jest „coraz bliżej”.

Walcott był jedynym zawodnikiem, który strzelił bramkę w meczu Arsenal vs Wilfsburg (1-0) podczas Emirates Cup. Wenger przyznał, iż 26 letni zawodnik ma długotrwałą przyszłość i możliwość strzelenia wielu bramek w tym sezonie.

„Jeszcze nie teraz, ale jesteśmy coraz bliżej” – powiedział Wenger kiedy został zapytany o nowy kontrakt dla Theo.

„Mam nadzieje, iż sfinalizujemy to w bardzo bliskim czasie” – dodał.

„To była następna bramka dla Theo i jestem zaskoczony, ponieważ grałem nim na środku” – powiedział Wenger. „Zawsze mówiłem że jest strzelcem bramek, ponieważ potrafi się ruszać, ma dobre wyczucie czasu, prędkość do wykańczania akcj i dobre oko do znalezienia swojej chwili w właściwym momencie.”.

„Kiedy dostaje się na te pozycje, dobrze je wykańcza . Wierze że będzie strzelał bramki.”.

Ale kiedy Wenger został zapytany o najlepszą pozycję dla zawodnika odpowiedział „To jest dobre pytanie, ponieważ odpowiedź jest skomplikowana. Myślę o wszystkich trzech pozycjach.”.

„Jeżeli zapytasz go na której pozycji lubi grać, wierze w to że nawet on powie to zależy od czasu. Czasami preferuje lewą stronę. Kiedy gram nim na lewej stronie, on to także to lubi, ponieważ jeżeli dobrze pobiegnie może strzelić bramkę.”.

„W jego idealnym świecie, chciałby grać obok mocnego zawodnika, zawodnika który jest bardzo mocny fizycznie i pomoże mu w grze.”.

„Nie jest agresywnym napastnikiem, ale bardzo mobilnym. Jest zawodnikiem, który żyje jakością swoich ruchów, oraz szybkością swoich ruchów.”

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo