Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Ramsey: Doświadczenie Cecha kluczem do sukcesu

Ramsey: Doświadczenie Cecha kluczem do sukcesu

Aaron Ramsey w niedawno udzielonym wywiadzie podczas oficjalnej premiery butów marki New Balance postanowił opowiedzieć o wrażeniu, jakie wywarło na nim zakontraktowanie przez Arsenal Petra Cecha.

Były bramkarz Chelsea zdecydował się na odejście z zachodniej części Londynu po 11 latach gry na Stamford Bridge. Reprezentant Czech w tym czasie wygrał Ligę Mistrzów,  cztery razy Premier League i Puchar Anglii, trzy razy Puchar Ligi Angielskiej i Europejskiej.

24-letni pomocnik Kanonierów, który może się tylko  pochwalić zdobyciem dwóch pucharów od czasu dołączenia do Arsenalu w 2008 roku, uważa, że doświadczenie i mentalność Petra będzie bardzo istotne dla zespołu w przyszłym sezonie.

– To wielki transfer. Petr Cech jest graczem, który dobrze wie jak powinno się wygrywać trofea, zdaje sobie sprawę o co w tym chodzi i co jest wymagane, aby móc wygrywać.

– Jego doświadczenie będzie kluczowe dla nas. Ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości co do  jego jakości. Z niecierpliwością wszyscy czekamy, kiedy dołączy do treningów i rozegra pierwsze spotkanie w naszych barwach- zakończył.

 

Źródło: Dailystar.co.uk

O Filip Klawiński

Młodszy Newsman

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo