Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Oficjalnie: Podolski w Galatasaray

Oficjalnie: Podolski w Galatasaray

Lukas Podolski uzgodnił warunki kontraktu i przeniósł się do tureckiego Galatasaray za kwotę, która nie została ujawniona.

Reprezentant Niemiec do Arsenalu dołączył w 2012 roku z FC Köln i dla Kanonierów rozegrał 80 meczów, z czego strzelił 31 bramek we wszystkich rozgrywkach.

30-latek był także częścią drużyny Niemiec, która wygrała Mistrzostwa Świata w Brazylii w zeszłym roku. Warto dodać, że dla tej kadry Podolski rozegrał 125 meczów. Ostatnią połowę sezonu spędził na wypożyczeniu w Interze Mediolan i to tam zaliczył 17 występów.

Wszyscy w Arsenalu i redakcja Arsenalnews.pl pragną podziękować Lukasowi za swój wkład dla klubu i jednocześnie życzą mu powodzenia w Galatasaray.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo