Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Nawrót kontuzji Welbecka

Nawrót kontuzji Welbecka

Napastnik Arsenalu, Danny Welbeck nie wyleci z Arsenalem na przygotowania do Azji z powodu nawrotu kontuzji. Były piłkarz Manchesteru United cierpi na ten sam problem z kolanem z którym zmagał się w końcowej fazie ubiegłego sezonu.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Danny będzie mógł wrócić na boisko, ale wszyscy w klubie mają nadzieję, że tak się właśnie stanie na rozgrywki Emirates Cup.

Z pewnością ta wiadomość jest sporym ciosem dla samego piłkarza, który początkowo planował dograć końcówkę sezonu wraz z Kanonierami, a teraz jego podróż do Singapuru wydaje się niemożliwa.

Kontuzja Danny’ego jest również złą informacją dla Roya Hodgsona, ponieważ sam zawodnik jest ważnym ogniwem w kadrze Anglii i kiedy tylko zdolny jest do gry, znajduje się w podstawowej jedenastce Synów Albionu.

– Danny Welbeck nie jest w pełni zdrowy. Ma problem z kolanem, więc musi zostać w Londynie- wyjaśnił Wenger dla oficjalnej strony klubowej.

źródło: Football365.com/Mirror.co.uk

 

 

 

 

 

 

O Filip Klawiński

Młodszy Newsman

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo