Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Arsenal FC i AS Roma: Wojciech Szczęsny – wczesna faza negocjacji.

Arsenal FC i AS Roma: Wojciech Szczęsny – wczesna faza negocjacji.

Wojciech Szczęsny stracił swoja pozycję, jako numer jeden w ostatnim sezonie na rzecz Davida Ospiny dodatkowo w te wakacje został podpisany kontrakt z Petrem Cechem.

Arsene Wenger w tym miesiącu powiedział, iż chciałby utrzymać Szczęsnego oraz Ospinę pomijając jednak kwestię przyjście Cecha, ale jak zakomunikował „Mieliśmy zobaczyć czy są zadowoleni. Zobaczymy, co się stanie.”

Teraz okazuje się, iż to Szczęsny będzie osobą do odejścia, a właściwie do wypożyczenia do AS Romy, z źródeł SkySport dowiadujemy się, iż w wczesnym stadium negocjacje z AS Romą.

Polski bramkarz zadebiutował w Arsenalu, jako nastolatek i był w wyjściowej jedenastce 181 razy, ale stracił swoją pozycję na rzecz Ospiny po popełnieniu dwóch błędów podczas meczu z Southampton (Noworoczny mecz).

25 letni zawodnik grał w finale FA Cup z Aston Villia, po którym oświadczył „zostaje”.

Kontrakt Wojtka Szczęsnego z Arsenalem wygasa za 3 lata, a jego odejście oznaczałoby, iż Emi Martinez zostanie numerem 3 .

 

Zródło: TeamTalk.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo